Scent  Roche je nová značka originálních niche parfémů, kterou založila Kateřina Šantrochová, hudebnice a skladatelka, která se také intenzivně zabývá výrobou a mícháním vonných esencí.

Ve skladbě parfému na míru uplatňuje smysl pro harmonickou kompozici vysokých, středních a nízkých tónů vybraných esencí, které odráží osobitý charakter a touhy svého nositele. Stejně tak parfémy speciálně navržené pro interiéry dokáží zásadním způsobem pozvednout a rozšířit atmosféru prostoru.  Vůně se zapisují do naší smyslové paměti na dlouhá léta. Můžeme tedy náš domácí nebo pracovní prostor prodchnout příjemnou vůní a připravit tak ostaním jen ty nejlepší vzpomínky. S ohledem na přání zákazníka mají správně vybrané esence také významný aromaterapeutický účinek.

Scent Roche je značkou, která používá  přírodní materiály nejvyšší kvality a extrakty z nejrůznějších vonných dřevin, květin, vzácných plodů a dalších látek ze vzdálených i blízkých míst a kultur světa.
Proto, má každý možnost objevit skrze vůni, co je vlastní jeho duši.


EN

Scent Roche is a new niche  brand founded by Kateřina Šantrochová - composer and singer-songwriter , who has also big passion for creating and developing perfumes from natural essences.  In the actual scent composition, Katerina is applying her sense for harnony such as for the music. Carefourly picks basic middle and high notes to create unique compositions so they can reflect atmosphere of  the space or a unique personality of its owner.

Scents are written into our emotional memory for years. For this reason we can bring plesen scent home or inot our working environment to prepare ourselfs just the best memories.  Considering the customer's wish, the well-selected essences have also significant aromatherapeutic effects that can be applied.
We use the highest quality of natural essential oils form variety of rare woods, flowers and fruits from both distant and close spots within the world marked by mulicultures.

Everyone has the chance to find what suits most his unique soul and through the scent discover little bit more about his own personality.